Informacje / kredyt / porady / Pożyczki

Pomoc finansowa potrzebującym

Pomoc finansowa potrzebującym

Coraz więcej jest na rynku usług finansowych i firm pożyczkowych osób z bardzo złą sytuacją finansową, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy. Oczywiście wielkim zagrożeniem jest branie pożyczki pozabankowe w celu spłacenia innych zobowiązań – np. mocno opóźnionego kredytu w banku. Nie brakuje osób, które nauczyły się wykorzystywać pożyczki online – łatwe do otrzymania i w złej sytuacji ekonomicznej – do regulowania swoich codziennych kosztów. Opłacanie rachunków za gaz czy mieszkanie, kupowanie jedzenia za takie pożyczki bywa w opinii wielu osób jedynym wyjściem z sytuacji. Niestety takie kumulowanie się zobowiązań i uciekanie w coraz prostsze do wzięcia, ale wysoko oprocentowane kredyty, prędzej czy później musi doprowadzić do całkowitego zaciśnięcia na szyi pętli kredytowej.

Budowanie wizerunku

Mimo wszystko firmy jak Provident, Wonga, Optima czy Vivus, nie mają większych problemów ani z budowaniem swojego wizerunku bardzo prokonsumenckich i renomowanych. Zdobywają zaufanie swoich klientów oraz przekonują do własnej marki osoby, które nigdy wcześniej nie brały pożyczki przez Internet, do skorzystania z własnych usług. Dzieje się tak na kilku płaszczyznach:

  • transparentne zasady – warunki umowy, koszty związane zarówno z terminowym jak i nieterminowym spłacaniem zobowiązania, wysokość rat czy odsetek, nie są ukrywane przed klientem, a wręcz przeciwnie, dzięki łączności online ze swoim kontem na stronie firmy ma on stały podgląd do wszystkich umów, regulaminów, historii wpłat

  • wysoka przyznawalność – wynika ona przede wszystkim z tego, że pożyczki pozabankowe nie są tak mocno kontrolowane i regulowane przepisami prawnymi i formalnymi działającymi w sektorze bankowości, a wiec firmy jak Provident nie muszą aż tak wnikliwie sprawdzać każdego wnioskującego pod katem jego sytuacji finansowej

  • dostępność przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, za sprawą łączności internetowej, błyskawiczne rozpatrywanie wniosków i równie szybkie wykonywanie przelewów, łącznie dają możliwość otrzymania pożyczki nawet w ciągu piętnastu minut od złożenia aplikacji, choćby był to weekendowy wieczór.

provident

Zobacz także:

Leave a Reply