Bankowość / Kredyty

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej jest jedną z dodatkowych usług, świadczonych przez największe firmy pożyczkowe. Główną zaletą takiej obsługi jest osobisty kontakt, od początku do samego końca z przedstawicielem pożyczkodawcy, który jednocześnie pełni rolę doradcy klienta. Z takiej formy kontaktu można korzystać już od momentu złożenia wniosku pożyczkowego.

Co więcej parametry pożyczki opisane we wniosku wcale nie muszą być ostateczne. Wraz z doradcą można je bowiem jeszcze odpowiednio przedyskutować w celu jak najlepszego dopasowania do swoich możliwości finansowych i wymagań. Z doradcą można się spotkać o wyznaczonej przez siebie porze, zwykle jak sama nazwa wskazuje w swoim własnym domu, dzięki czemu obsługa pożyczki jest o wiele łatwiejsza i wygodniejsza z punktu widzenia samego pożyczkodawcy.

Jeśli pożyczka zostanie udzielona, to także tą drogą przekazywane są środki z udzielonej pożyczki gotówkowej. W ten sam sposób odbywać będzie się także jej spłata, w regularnych, ustalonych w harmonogramie pożyczki ratach. Co zrozumiałe, za tak kompleksową obsługę firmy pożyczkowe pobierają rzecz jasna dodatkowe opłaty od swoich pożyczkobiorców. Warto się z takimi kosztami zapoznać już na początku, czyli w momencie składania wniosku. Wysokość takich kosztów jest różna, w zależności od firmy. Może być ściśle związana z wysokością pożyczki, ale nie zawsze.

Czasem można spotkać się ze stałymi opłatami przewidzianymi dla różnego typu pożyczek gotówkowych. Zwykle nie są to wysokie koszty, a obsługa domowa umożliwia o wiele lepszy kontakt z firmą pożyczkową. Należy mieć świadomość, że w każdej chwili można z takiej dodatkowej usługi po prostu zrezygnować. Wtedy koszty kolejnych rat pożyczki mogą zostać zmniejszone. W sytuacji ewentualnego wcześniejszego spłacanie pożyczki, także można otrzymać zwrot opłat za niewykorzystany okres obsługi domowej. Jak na razie obsługę domową oferują tylko największe firmy pożyczkowe, ale wiele wskazuje na to, że taka forma obsługi pożyczek gotówkowych zyskiwać będzie w najbliższym czasie na popularności.

Więcej informacji na  https://www.provident.pl

Zobacz także:

Leave a Reply