Pożyczki na działalność firmy

Pożyczki na działalność firmy

Prowadzenie swojej własnej firmy to naprawdę wymagające zajęcie, które wymaga odpowiedniego podejścia do tej kwestii i wymaga wybierania odpowiednich rozwiązań dla siebie, jeżeli chodzi o pozyskiwanie dodatkowego kapitału na działalność.

Wcześniejsza spłata pożyczki gotówkowej

Wcześniejsza spłata pożyczki gotówkowej

Firmy pożyczkowe podchodzą bardzo różnie do kwestii wcześniejszej spłaty czy to części czy też całości kapitału pożyczonego w ramach pożyczki gotówkowej. Warto więc znać swoje prawa w tym zakresie. Jednocześnie warto sprawdzić podejście firmy w tej kwestii do klienta, dzięki czemu możemy wyrobić sobie o takiej firmie pożyczkowej opinie.

Okres spłaty pożyczki gotówkowej i wcześniejsza spłata

Okres spłaty pożyczki gotówkowej i wcześniejsza spłata

Koszty całkowite każdej pożyczki gotówkowej są ściśle uzależnione zarówno od wielkości samej pożyczki jak i okresu jej spłaty. Wpływ mają także dodatkowe koszty pobierane przez pożyczkodawcę, często ściśle uzależnione z tym jak długo potrwa spłata pożyczki. Co więc jest jak najbardziej zrozumiałe im szybciej uda się daną pożyczkę spłacić, tym jej całkowite koszty będą mniejsze.

Pożyczki dla osób już zadłużonych

Pożyczki dla osób już zadłużonych

Pożyczki gotówkowe mogą być i często w praktyce są doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które już pewne zadłużenie posiadają. Sam fakt posiadania pożyczki czy kredytu oczywiście nie eliminuje z możliwości uzyskania kolejnego kredytu bankowego, ale kryteria oceny zdolności w bankach są zwykle dosyć wysokie. W sytuacji gdy raty kredytów już posiadanych wynoszą połowę osiąganych przychodów…

Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej

Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej

Ubezpieczenia, kojarzone do tej pory raczej z kredytami bankowymi na dobre zawitały także do segmentu pozy czego gotówkowych. Zastosowanie takiego ubezpieczenia może być warunkowane rodzajem lub kwotą pożyczki, ale w wielu firmach pożyczkowych jest ono wręcz standardem, praktycznie dla wszystkich udzielanych pożyczek gotówkowych.

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej

Domowa obsługa pożyczki gotówkowej jest jedną z dodatkowych usług, świadczonych przez największe firmy pożyczkowe. Główną zaletą takiej obsługi jest osobisty kontakt, od początku do samego końca z przedstawicielem pożyczkodawcy, który jednocześnie pełni rolę doradcy klienta. Z takiej formy kontaktu można korzystać już od momentu złożenia wniosku pożyczkowego.